online ortak çalışma platformu İş dünyasında ve çalışma alanlarında artık çok önemli bir konu haline geldi. Gerek teknolojinin gelişimi gerekse tüm dünyada yaşanan pandemi sorunu bunun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Şirketler hem kendi içinde hem de sektörleri ile olan çalışmalarında bu tür platformların ihtiyacını ciddi şekilde yaşamaya başladı.

Online Ortak Çalışma Platformu ile Firmaların İşini Kolaylaştıran Çözümler

 

Görüntülü toplantılar, şirket içi yazışmalar gibi en basit kullanımda dahi bir yazılım gereksinimi hissedilmeye başladı. https://workit.com.tr yazılım talebinde bulunan firma ya da şahıslar ile gerek olması halinde ön görüşme yaparak şirketlerin gereksinimlerini karşılıyor. Firmaların işini kolaylaştıran çözümler sunuyor. İşyerinde üretkenliği arttıran firmalar istedikleri ortamda dünyanın neresinde olursa olsun iletişim kuruyor. Hazırlanan yazılım sayesinde gerçek zamanlı online ortak çalışma platformu oluşturuyor. Projelerini çalışma dosyalarını eş zamanlı olarak paylaşıyor. E-tablolar, metinler hatta sunumlar üzerinden birlikte çalışabiliyor.

Yeterli Erişim Düzeyi

Çalışma esnasında belgelere metinlere ve görsellere eklemeler yapabiliyor içerik ekleme, görüş alış verişi yapma ve düzenleme olanağı elde ediliyor. Dünyanın herhangi bir yerinde sektör için etkili ve yetkili biri ile çok rahat ve bir şekilde ortak bir çalışma ya da proje hazırlamak yazılım programları ile söz konusu. Yüz yüze toplantı için hem masraf etmekten hem de zaman kaybetmekten kurtulan şirketler bulundukları her ortamda istedikleri kişiler ile birlikte toplantılar gerçekleştiriyor. Projeye dahil olan herkese rolüne göre yeterli erişim düzeyi veriliyor.

Ortak Çalışmada Sorunsuz Süreç

Projeye dahil olanlar ihtiyaç durumunda dizüstü bilgisayarlarından, tabletlerinden ya da cep telefonlarından hemen ulaşabiliyor. Online ortak çalışma platformu oluşturmak için öncelikle çok iyi bir internet alt yapısına sahip olmak gerekir. Çevrimdışı çalışma özellikleri sürekli varsayılan olarak ayarlanmayabilir, kaydedilmeye çalışmaların kaybolmaması ya da ani çevrimdışı olma durumunda çalışmayı sürdürmek için bunları etkinleştirmek gereklidir. Ortak çalışmada sürecin sorunsuz işletilmesi için her kullanıcının belgelerine erişim düzeyi gözden geçirilmeli. Dosya ve belgelere proje dahilindeki herkesin kolay ulaşması sağlanmalı. Bunun için tanıdık bir adlandırma kuralı bulunur.

Zaman ve Cihaz Bağımlılığına Son

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Workit, iş arkadaşları ya da sektörde birlikte çalışılan müşteri ya da iş ortakları ile firmaların daha verimli, daha üretken ve daha keyifli süreç geçirmesini destekler. Tüm iletişimleri ve bilgi alış verişini online ortak çalışma platformu ile verimli ve kullanışlı bir yapıda tek noktadan yapmaya olanak sağlar. İş ortamında duyuruları, kararları, teklifleri kolay ve hızlı paylaşımı sağlar. Etkinlik oluşturarak toplantıyı hatırlatma fırsatı sunar. Görevlendirmeler yaparak, kimin hangi işi yapacağının denetimini çok daha kolay yapmaya imkan sunar. Her an her yerden görüntülü ya da sesli iletişim şansı sağlar. Lokasyon, zaman ya da cihaz bağımlılığını sonlandırır.